Zaginął Piotr Ujazdowski. Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniu 48-latka [AKTUALIZACJA]

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzi poszukiwanie zaginionego Piotra Ujazdowskiego (48 lat).

Piotr Ujazdowski w sobotę, 4 listopada, widziany był około godz.16 w rejonie miejscowości Bierzewice (gm. Gostynin). Od tamtej chwili rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Miejsce jego pobytu nie jest znane.

Rysopis zaginionego: wzrost około 190 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru jasny blond, łysina czołowa cięte krótko, boda i siwe wąsy nos prosty, uszy normalne, oczy niebieskie. Znaki szczególne – tatuaż na lewej dłoni w okolicy kciuka znak „trójkąta” koloru czerwonego. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę do pasa z kapturem, spodnie czarne, buty czarne sportowe.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie pod numerem telefonu 47 7053 222 – dyżurny jednostki lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod nr tel. 112.

AKTUALIZACJA

Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie odwołuje poszukiwania za zaginionym Piotrem Ujazdowskim. Mężczyzna został odnaleziony – poinformował mł. asp. Paweł Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. Policjant dziękuje za okazaną pomoc w poszukiwaniu.