Promocje i degustacje, a to wszystko na otwarcie nowego Aldi w Płocku. Tym razem przy ul. Przemysłowej

To będzie drugi w Płocku sklep znanej sieci Aldi. Tym razem klienci marketu będą mogli robić zakupy przy ul. Przemysłowej 6. Otwarcie już jutro, czyli w środę 8 listopada o godzinie 6:00. W dniu otwarcia na klientów będą czekały degustacje i promocje.

Z okazji otwarcia sieć zaplanowała dla swoich klientów degustacje, z których będzie można skorzystać przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00. Przygotowano również specjalne promocje – 25 proc. na odzież i obuwie.

– Nasi klienci wiedzą, że w Aldi znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, po które warto do nas wracać – zgodnie z naszym mottem “Raz ALDI zawsze ALDI” – mówi Wojciech Seroczyński, kierownik Sprzedaży Aldi w Polsce. – Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Płocku również znajdą to „coś”, które na stałe zagości na liście ich codziennych zakupów.

Nowy sklep sieci w Płocku przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Łączna powierzchnia nowego marketu wynosi ok. 1000 m2. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. Dodamy, że sieć w Polsce posiada 282 sklepy.

Warto dodać, że 8 listopada sieć otwiera także nowe sklepy w Ełku i Grodzisku Wielkopolskim.

Fot. Aldi.pl.(zdjęcie ilustracyjne)