Umowy podpisane. Dwie następne drogi w powiecie płockim do remontu!

Wiosna to najlepszy czas na rozpoczynanie robót drogowych. Widać to najlepiej w powiecie płockim, gdzie jedna inwestycja goni kolejną. Starosta płocki Sylwester Ziemkiewicz właśnie podpisał z wykonawcą umowę na remonty dwóch kolejnych dróg powiatowych – w gminie Gąbin i w gminie Brudzeń Duży.

We wtorek 26 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku włodarza powiatu płockiego, Sylwester Ziemkiewicz podpisał z wykonawcą umowy na wykonanie dwóch inwestycji drogowych.

Pierwsza z nich to przebudowa – modernizacja drogi powiatowej nr 2988W Nowy Kamień – Guzew. Remont obejmie odcinek o długości 0,550 km. Koszt inwestycji to ponad 230 tys. zł. Prace zakończą się 26 czerwca tego roku.

Druga umowa dotyczy przebudowy drogi powiatowej nr 2905W Siecień – Strupczewo, który będzie się odbywać na odcinkach o łącznej długości 0,764 km. Wartość przedsięwzięcia to ponad 315 tys. zł. Termin realizacji to również 26 czerwca.

Przypomnijmy, kilka dni temu podpisano również dwie umowy. Dotyczyły one remontów dróg w Starej Białej i Brudzeniu Dużym.

Źródło i fot: Starostwo Powiatowe w Płocku.