Pobicie Na Skarpie

Czterej mężczyźni, którzy w czwartek, 29 października pobili kobietę i mężczyznę, zostali zatrzymani przez policję. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Na Skarpie, które wynajmowane jest przez 25-latka z powiatu gnieźnieńskiego i 19-latkę z Poznania. Około 20.15 pojawiło się tam czterech mężczyzn, którzy pobili domowników. Policję na miejsce zdarzenia wezwał poszkodowany mężczyzna. Ofiary pobicia przyznały, że znały sprawców.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku rozpoczęli przeszukiwanie pobliskiego terenu, w czym pomagali im pokrzywdzeni. Rozpoznali oni sprawców pobicia. Okazało się, że byli to 29-letni płocczanin, 27-latek z powiatu płockiego oraz 36- i 22-latek z powiatu gnieźnieńskiego. Wszyscy zatrzymani zostali w policyjnym areszcie, gdzie czekają na przesłuchanie w związku z pobiciem, za które grozi im nawet pięć lat pozbawienia wolności. Ofiary agresji nie doznały, na szczęście, poważniejszych obrażeń ciała.