Płocki Klub Olimpijczyka w sieci

Niepełnosprawny sportowiec Daniel Dymek przygotował internetową stronę Płockiego Klubu Olimpijczyka. Ma to być jego praca dyplomowa w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica.

 

Zafascynowany sportem Daniel Dymek jest jednym z członków Płockiego Klubu Olimpijczyka. Postanowił dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju tej organizacji, tworząc jej stronę internetową pod adresem olimpijczykplock.pl.

Chociaż strona jest jeszcze w budowie, już teraz znaleźć można na niej wiele interesujących informacji. Przede wszystkim listę płockich olimpijczyków i paraoloimpijczyków. Są na niej zarówno sportowcy, którzy wyjeżdżali na Igrzyska Olimpijskie jako reprezentanci klubów z naszego miasta, jak i ci, którzy rozpoczynali swoje kariery w Płocku, ale olimpijczykami stali się, reprezentując już kluby z innych miast.

Na stronie olimpijczykplock.pl znalazło się siedem podstron. Poza wymienioną już wcześniej „Płoccy olimpijczycy” są tam: „O nas”, „Aktualności”, „Dokumenty”, „Władze” „Galeria” oraz „Kontakt”. – Zapraszam do przesyłania uwag oraz materiałów. Zwracam się szczególnie do olimpijczyków – zachęca Daniel Dymek. – Chcemy stworzyć na stronie album „Moje Igrzyska”, w którym znajdą się wspomnienia i zdjęcia każdego Olimpijczyka.

Materiały można przesyłać na adres autora strony: daniel.dymek@op.pl lub prezesa Płockiego Klubu Olimpijczyka Ryszarda Olczuka: boni935@wp.pl