Płocki aquapark nominowany w Top Inwestycji Komunalnych 2024. Teraz wszystko w rękach mieszkańców. Głosujemy!

Ruszyło głosowanie w prestiżowym plebiscycie Top Inwestycje Komunalne 2024, który od lat organizuje Portal Samorządowy. Na liście 21 inwestycji z całej Polski nie zabrakło Płocka. Wśród nominowanych znalazła się budowa centrum sportowo-rekreacyjnego, czyli płockiego aquaparku. Teraz głosy mieszkańców zdecydują o miejscu, które zajmie inwestycja.

Płocki aguapark znalazł się wśród 21 inwestycji z całej Polski, które zrealizowały poszczególne samorządy. Nasze miasto konkuruje m.in. z Wrocławiem, Łodzią, Gdańskiem czy Świnoujściem.

Organizowany od wielu lat plebiscyt ma na celu wyróżnienie i promocję odważnych i prorozwojowych inwestycji komunalnych. Liczą się walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, montaż finansowy i współpraca z lokalną społecznością na etapie projektowania przedsięwzięcia, a także aktywne gospodarowanie majątkiem przy finansowaniu inwestycji i jej rozmach w odniesieniu do budżetu wybranego samorządu. Nowo powstałe w Płocku centrum sportowo-rekreacyjne wpisuje się w wymagania konkursowe.

Jak odbywa się głosowanie? Wystarczy wejść na stronę  Centrum sportowo-rekreacyjne w Płocku na stronie Portalu Samorządowego  i zaznaczyć popieram!

– Każdy może oddać głos za lub przeciw każdemu z przedsięwzięć. Głosowanie skończy się 26 kwietnia o godz. 9 – zachęca Rafał Kerger, redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl. – Najlepsza inwestycja otrzyma specjalną nagrodę czytelników Portalu Samorządowego. Zapraszam do głosowania! Wybierajcie, analizujcie, każdy głos się liczy.

Przypomnijmy, że to kolejny raz kiedy dostrzeżono płockie przedsięwzięcia. W ubiegłym roku w Top Inwestycjach 2023 znalazła się modernizacja stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza w Płocku.

Źródło: Portal Samorządowy.pl
Fot. UMP.