Płocka Akademia Odchudzania na finiszu

odwaz_sie_przed_zima

W sobotę, 16 maja w Atrium Mosty zaplanowany jest wielki finał Płockiej Kliniki Odchudzania, połączony z akcją „Odważ się przed latem”. To idealna okazja do skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów zdrowia i urody.

Każdy, kto w sobotę pojawi się w Atrium Mosty, będzie mógł na własne oczy przekonać się, jakie efekty dać może wytrwałość w ćwiczeniach połączona ze zdrowym stylem życia. Rezultaty ośmiotygodniowych wyrzeczeń, aktywności ruchowej i zdrowego trybu życia zaprezentują uczestnicy Płockiej Kliniki Odchudzania. To idealna wręcz okazja, aby przekonać się, że każdy może „powalczyć” o zgrabną sylwetkę.

Płocką Klinikę Odchudzania zainicjowała Olga Wawszczak, właścicielka City Spa. Dla wielu osób to jedna z ostatnich szans walki nie tylko o lepsze życie i wyższą ocenę, ale również o zdrowie. Uczestnicy pierwszej edycji kliniki schudli łącznie 157 kilogramów. Osiągnięcia tegorocznej edycji zaprezentowane zostaną już w sobotę. A gwoździem programu ma być nabór do kolejnej edycji kliniki, której start zaplanowany jest na 15 czerwca.

W wiosennej edycji Płockiej Kliniki Odchudzania uczestniczyło aż 35 osób. Te, które pochwalić się mogą najbardziej spektakularnymi osiągnięciami, podczas imprezy w Atrium Mosty odbiorą prezenty od sponsorów, bony na zakupy od Atrium Mosty. O zmianę ich garderoby zadba profesjonalna stylistka, odwiedzając sklepy. Wizażystka zaś pomoże w doborze odpowiedniego makijażu.

Atrium Mosty w sobotę zmieni się w centrum urody. Na klientów czekać będą specjalistyczne stoiska, na których eksperci do spraw zdrowego stylu życia i wyglądu udzielać będą bezpłatnie eksperci od wyglądu i zdrowego stylu życia. W programie imprezy są również badania skóry,

pokazy makijażu, zabiegi wyszczuplające oraz rozmowy na scenie lekarzy i dietetyków opowiadających o swoich doświadczeniach.