Aby było płynniej i bezpieczniej

Trwają roboty związane ze zmianą organizacji ruchu w pobliżu skrzyżowania ulic. Wyszogrodzkiej, 4 Pułku Strzelców Konnych i Batorego. Płoccy drogowcy proszą wszystkich kierowców o zachowanie w pobliżu tego miejsca szczególnej ostrożności i o stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Na ulicy Batorego – między Wyszogrodzką a Słoneczną – wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Dojazd ze Słonecznej do Wyszogrodzkiej możliwy będzie ulicą Głowackiego – kolejną równoległą za Batorego.

Zmieniła się też organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Wyszogrodzkiej i 4 Pułku Strzelców Konnych. Wydzielone zostały osobne pasy do skrętu w lewo i zawracania na skrzyżowaniu. Dodatkowe oznakowanie pionowe sankcjonujące zmiany w oznakowaniu poziomym powinno pojawić się już niebawem. Jak zapowiadają przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg, wprowadzone zmiany wpłynąć mają na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i płynności poruszania się pojazdów. – Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na nowe oznakowanie poziome i pionowe – mówią płoccy drogowcy.