Wstąp do Wisły ze swym czworonogiem

psy_plakat1

Jakie obowiązki niesie ze sobą posiadanie psa? Jakie są zasady bezpiecznego kontaktu z czworonogiem? Jaką rolę odgrywa pies w społeczeństwie? Jakie są potrzeby czworonogów? – odpowiedzi na te pytania będzie mógł poznać każdy, kto 16 lub 17 maja odwiedzi Galerię Wisła.

To niepowtarzalna okazja, aby odwiedzić Galerię Wisła wraz ze swoim pupilem – mówi Magdalena Michalska, przedstawiciel Galerii Wisła – Na odwiedzających czekać będą między innymi stanowiska psiego fryzjera, ekspozycje furminatorów z możliwością ich wypróbowania, porady na temat pielęgnacji i ochrony przed pasożytami oraz warsztaty i zabawy dla najmłodszych.

Gośćmi specjalnymi akcji będą przedstawiciele Polskiego Związku Kynologicznego, pracownicy schroniska oraz wolontariusze z fundacji „Nie kupuj, adoptuj” oraz Fundacji ZOA, którzy informować będą o adopcjach i domach tymczasowych dla zwierząt. O swojej działalności opowiedzą przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Każda osoba, która zrobi sobie zdjęcie z pupilem na specjalnej ściance, będzie mogła wziąć udział w konkursie na facebooku – mówi Magdalena Michalska – Do wygrania jest bon o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie zoologicznym Leopardus. W niedzielę będzie można zgłosić psich pupili do konkursu na najsympatyczniejszego zwierzaka. Na zwycięzcę również czeka bon o wartości 500zł oraz pamiątkowy puchar.

W programie akcji są również mini-konkursy z nagrodami przekazanymi przez sklepy Galerii Wisła. Klientów z psami, którzy uczestniczyć będą w akcji, obowiązywał będzie specjalny regulamin. Dostępny jest on na stronie internetowej www.galeria-wisla.pl Eksponowany będzie też na wejściach do galerii.