Płocczanin na starcie „Ninja Warrior Polska”. Czy Krzysztof przebrnie tor przeszkód? Przekonamy się jutro

Uczestnicy programu „Ninja Warrior Polska” są niebywale silni i odważni, a adrenalina i rywalizacja to dla nich chleb powszedni. Zgłosili się do programu, aby sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć przygodę życia, pokonując najsłynniejszy tor przeszkód na świecie. Wśród najodważniejszych znalazł się także mieszkaniec Płocka, Krzysztof Orankiewicz.

Już w najbliższy wtorek, 29 września, wyemitowany zostanie 5. odcinek emocjonującego show, które od 23 lat gromadzi przed telewizorami rzesze widzów na całym świecie. Kolejni wojownicy pojawią się w arenie Gliwice, by sprawdzić się na torze przeszkód. Czy któryś z nich sięgnie po zwycięstwo i zgarnie 150 tys. złotych? Być może będzie to Krzysztof Orankiewicz – płocczanin.

Krzysztof to pasjonat sportu, szczególnie dwóch dziedzin – piłki nożnej oraz OCR (Obstacle Course Racing), czyli wyścigów z przeszkodami. Na co dzień łączy pasję z pracą, jest trenerem OCR i rozwija w dzieciach pasję do aktywności fizycznej. To kreator wielu pomysłów biznesowych. Jest między innymi współtwórcą biegu przeszkodowego Adrenaline Rush, posiada także własną drużynę OCR – NEXTREME. Z powodzeniem stratuje w wielu zawodach w kraju i za granicą, reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata OCR w Londynie. Poza sportem Krzysztof poświęca się działalności artystycznej, jest absolwentem wydziału malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Występ Krzysztofa w programie „Ninja Warrior Polska”, będzie można obejrzeć we wtorek 29 września o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Fot. Materiały prasowe.