Płoccy studenci świętują Juwenalia. Impreza za imprezą… A jak bawili się na czwartkowym koncercie? [FOTO]

Płoccy żacy z rąk prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego otrzymali klucz do bram miasta, a to oznacza jedno – oficjalne rozpoczęcie Juwenaliów Płockich 2024. Główny koncert odbył się w czwartkowy wieczór. Chociaż studenci świętują już od wtorku, a zakończą w niedzielę.

Studenci rozpoczęli świętowanie od turnieju, który odbył na stadionie Wisły Płock. Następnego dnia, czyli w środę, wzięli udział w grze terenowej. A w czwartek płoccy żacy spotkali się na koncercie, który tradycyjnie odbył się na terenach zielonych przy ulicy Łukasiewicza 17 w Płocku.

Podczas koncertu głównego ze sceny młodzież bawiła się przy muzyce takich wykonawców jak: Antyrefleks, ZetHa, Olszakumpel, Video, Poparzeni Kawą Trzy oraz Sarius.

W piątek świętujących czeka zbieranie myta, w sobotę zabawę będą kontynuować na Akademikonaliach, a w niedzielę – ostatni dzień Juwenaliów studenci… pograją w gry planszowe.

Organizacją Juwenaliów Płockich 2024 zajęła się Akademia Mazowiecka we współpracy z Politechniką Warszawskiej filii w Płocku i Wyższą Szkołą im. Pawła Włodkowica.

A jak bawili się podczas koncertu głównego? Zobaczcie sami…

 

Fot. DR.