PILNE. Zmiana miejsca KONCERTÓW Finału WOŚP w Płocku. Artyści nie zagrają przed ratuszem, zagrają w POKIS!

– Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, koncert 30. Finał WOŚP Płock zostaje przeniesiony na Salę Koncertową Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki przy ul. Jakubowskiego 10 – informuje płocki Sztab WOŚP. – Zmianie ulega również godzina rozpoczęcia imprezy – początek występu artystów o godz. 18.

– Osoby wchodzące na teren imprezy proszone są o okazanie certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie imprezy – czytamy w komunikacie.

Pozostałe imprezy związane z 30. Finałem WOŚP w Płocku pozostają bez zmian. Także “Światełko do nieba” z zimnymi ogniami w roli głównej odbędzie się o godzinie 20:00 przed ratuszem!

Szczegóły znajdziecie w artykule Mnóstwo imprez w całym mieście. Każdy znajdzie coś dla siebie – dosłownie! 30. Finał WOŚP w Płocku [LISTA]

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to od lat wspaniałe wydarzenie, które jednoczy Polaków. W tym roku jest wyjątkowe, ponieważ to jubileuszowa – 30. edycja wydarzenia. Od rana w całej Polsce odbywają się imprezy związane z finałem. Tegoroczny Finał WOŚP przebiega pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Zbiórka przeznaczona jest na nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Dodamy, że o godz. 12:00 na koncie płockiego Sztabu WOŚP było prawie 40 tys. zł.