“Miasteczko Zdrowia” ponownie w płockiej Orlen Arenie. Badania, porady i konsultacje lekarskie. Orlen zaprasza…

To będzie 6. edycję “Miasteczka Zdrowia”, które tradycyjnie odbędzie się w płockiej Orlen Arenie. W sobotę i niedzielę, czyli 2 i 3 września w godzinach 10:00 – 18:00 mieszkańcy będą mogli wykonać badania i skorzystać z porad i konsultacji lekarzy oraz specjalistów.

W dwudniowej ofercie “Miasteczka” znajdą się m.in.: bezpłatne badania, porady i konsultacje lekarzy oraz specjalistów bez konieczności wcześniejszego umawiania się na wizytę. Uczestnicy tegorocznej edycji wydarzenia będą mogli skorzystać m.in. z badania dna oka, badania EKG, badania znamion skóry czy badania komputerowego wzroku. W Orlen Arenie będą też stanowiska do konsultacji m.in. kardiologicznej, onkologicznej, pulmonologicznej, fizjoterapeutycznej, dermatologicznej, diabetologicznej czy dietetyka.

Organizatorem wydarzenia jest Orlen. Partnerami medycznymi tegorocznej edycji wydarzenia są m.in.: Narodowy Instytut Kardiologii, Wojskowy Instytut Medyczny, Centrum Zdrowia Dziecka, Narodowy Fundusz Zdrowia, Narodowy Instytut Onkologii oraz Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc.

Fot. Dziennik Płocki.