Melancholia, która brzmiała

Skubas w Płocku wystąpił po raz pierwszy. Podczas koncertu zagrał swoje największe przeboje. I… zaczarował płocką publiczność, która po brzegi wypełniła salę koncertową Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki.

W środę 21 października, odbył się koncert, który właściwie oficjalnie rozpoczął szóstą edycję Festiwalu Themersonów SkArPa. A także był jednym z koncertów projektu Alterstacja, którzy płocczanie dobrze znają.

– Koncert był niezwykle klimatyczny – podkreślali fani muzyki alternatywnej obecni na wydarzeniu. Salę koncertową POKiS wypełniły w środowy wieczór melancholijne i jakże prawdziwe w swojej treści utwory. Artysta w Płocku gościł po raz pierwszy. Jednak jak widać było po wypełnionej po brzegi sali, ma swoich fanów.

Miłośnicy muzyki alternatywnej mieli okazję na żywo usłyszeć największe hity artysty. Między innymi ten, który bije rekordy popularności w Internecie, zatytułowany „Nie mam dla ciebie miłości”. Klimat koncertu podkreśliło oświetlenie, które idealnie wręcz oddało atmosferę śpiewanych utworów.

Dodamy tylko, że Skubas po występie znalazł czas dla swoich fanów. Każdy mógł zdobyć autograf czy zamienić z artystą parę zdań. Brawa dla organizatorów za pomysł i mamy nadzieję, że piosenkarz odwiedzi nasze miasto jeszcze nie raz.

LR.