Głosujemy na Rykowisko!

Zorganizowany w Łącku Ultramaraton Rykowisko został nominowany do nagrody PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy w kategorii „Biegowe Wydarzenie Roku”.

 

Organizatorzy Festiwalu Biegowego w Krynicy nie ograniczają swoich działań wyłącznie do przygotowania trwających kilka dni zawodów. Zaproponowali również internetowy plebiscyt, w którym wybierać można „Biegowe Wydarzenie Roku” oraz „Biegowego Dziennikarza Roku”. W tej pierwszej kategorii wśród nominowanych imprez znalazł się Ultramaraton Rykowisko, który w tym roku odbył się – po raz pierwszy – w Łącku. I od razu zebrał niezwykle pochlebne, w pełni zasłużone recenzje.

–  Cieszymy się, że nasz bieg otrzymał tę nominację – mówi Maciej Grabowski z grupy Night Runners Płock, jeden z pomysłodawców imprezy. –  Oprócz prestiżu jaki niesie ze sobą nagroda, zwycięzca otrzyma 150tysięcy złotych na organizację kolejnej edycji. Gdyby ta nagroda trafiła do nas, za rok będziemy mieli imprezę na co najmniej europejskim poziomie.

Głosowanie nie jest skomplikowane. Należy kliknąć w link http://www.festiwalbiegowy.pl/glos/index.php/formularz/glosowania , następnie w dolnej części tabeli wybierać pozycję Ultramaraton Rykowisko; wpisać e-mail i telefon (można wykorzystać kilka e-maili i telefonów); przepisać kod z obrazka; potwierdzić, klikając „Głosuj”, odebrać email i potwierdzić oddanie głosu.

Głosowanie trwać będzie do 9 września 2015 roku do 12.00. Wyniki plebiscytu mają być ogłoszone w czasie Gali 6. PZU Festiwalu Biegowego, która odbędzie się 11 września w Krynicy-Zdrój.