Emocje i nagrody gwarantowane. Turniej tenisa stołowego już w sobotę w Gostyninie. Trwają zapisy…

Agnieszka Korajczyk – Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zapraszają do udziału w turnieju tenisa stołowego.

Turniej Tenisa Stołowego odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 sierpnia, w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym – GCE. Aby wziąć udział w sportowym wydarzeniu należy się zapisać. Jak to zrobić? – Na miejscu, czyli w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym od godz.9:00 w dniu turnieju lub emailem: inicjatywadlagostynina@gmail.com – wyjaśniają organizatorzy. Turniej będzie rozegrany w trzech kategoriach: dzieci, młodzież i open.

Dla uczestników w każdej kategorii przewidziane są dyplomy, a dla zwycięzców medale i puchary. – Zapewniamy przyjazną atmosferę, doskonałe warunki do gry oraz profesjonalne sędziowanie – mówi Agnieszka Korajczyk-Szyperska, jedna z organizatorek wydarzenia. Zachęca do zgłaszania się zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tenisem stołowym.

– Liczymy na Wasze liczne zgłoszenia i cieszymy się na wspólną rywalizację podczas naszego turnieju – zapraszają organizatorzy.

Turniej organizowany jest w ramach Gostynińskich Dni Sportu 2 edycja. Zadanie realizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Fot. Pixabay.