Dzień Kobiet ze stylem. Inspirujące warsztaty, wyjątkowe prelegentki w PPP-T, czyli z myślą o kobietach i dla kobiet!

Jak świadomie budować swój wizerunek, podkreślić indywidualność i wykreować swój własny dress code? Jak wspomóc siebie w realizacji swoich aspiracji zawodowych i dodać sobie pewności na drodze do sukcesu? Na te i wiele innych, ważnych dla kobiet pytań odpowiedzą prelegentki warsztatów, organizowanych przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny, z okazji zbliżającego się święta kobiet. „Dzień Kobiet ze Stylem. Warsztat, na którym ubierzesz swoją osobowość” odbędzie się w czwartek 9 marca w siedzibie PPP-T przy ul. Łukasiewicza 39, o godzinie 16:00. Jeszcze tylko do 28 lutego bilety dostępne w wyjątkowej cenie.

– Nasz warsztat to wydarzenie, na które chcemy serdecznie zaprosić wszystkie panie, które pragną celebrować swoje święto w absolutnie najlepszy możliwy sposób – inwestując w siebie! – mówi Joanna Olejnik, prezes Zarządu Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, który od lat podejmuje inicjatywy, realnie wspierające przedsiębiorczość i innowacyjność w naszym regionie. – Zapraszamy wszystkie panie, bez względu na to, na jakim są etapie w swoim życiu i w swojej karierze. Jestem pewna, że otrzymane umiejętności wzbogacą każdą kobietę – zarówno doświadczoną dyrektorkę w dużej korporacji, jak i młodą mamę, która planuje powrót na rynek pracy – podkreśla z kolei Joanna Będkowska, wiceprezes Zarządu PPP-T.

Cztery filary wizerunku kobiety w biznesie

Szkolenie będzie mieć formę wykładu, podczas którego każda uczestniczka będzie mogła zadawać swoje pytania i dzielić się swoimi przemyśleniami. Wszystko to w bardzo otwartej, swobodnej atmosferze wzajemnego wsparcia i zrozumienia. Podczas wydarzenia omówione zostaną cztery filary, będące podstawą naszego wizerunku:

• filar psychologiczny – w tej części warsztatów, uczestniczki nauczą się, jak umiejętnie sterować swoim pierwszym wrażeniem, jak wyrazić swoją osobowość, temperament i wartości poprzez strój.
• filar funkcjonalny – panie dowiedzą się, jak wykorzystać umiejętność zarządzania wizerunkiem do realizacji swoich celów zawodowych, czy też podporządkować go do konkretnych zawodowych aktywności.
• filar stylistyczny – poznamy modowe i stylizacyjne tricki, które pomogą nam wydobyć swoje największe atuty i zatuszować wszelkie mankamenty urody.
• filar inwestycyjny – dowiemy się, jak stworzyć świetny, profesjonalny wizerunek, bez konieczności wydawania fortuny na drogie, markowe rzeczy oraz w co najlepiej zainwestować i jak robić to świadomie.

Kobiecość, klasa i profesjonalizm – poznaj prelegentki warsztatu

Do przeprowadzenia warsztatu PPP-T zaangażował dwie wyjątkowe kobiety, jedne z najlepszych specjalistek w dziedzinie kreowania wizerunku w biznesie w naszym kraju.

Natalia Jaszczyk – trenerka wizerunkowa, badaczka i mentorka z 20-letnim doświadczeniem. Posiada unikatowy dyplom Psychologa Wizerunku University of the Arts w Londynie. Jak mówi o sobie: – za nadrzędny cel uważa wzmacnianie dobrostanu osoby, z którą pracuje i poprawę jej wielowymiarowego funkcjonowania.

Drugą prowadzącą jest Agnieszka Martyna-Ross – trenerka i ekspertka z dziedziny dress code’u z 28-letnim doświadczeniem w świecie mody. Na co dzień współpracuje z takimi magazynami jak Elle czy Twój Styl. Jest autorką wielu publikacji o budowaniu wizerunku profesjonalisty na łamach najważniejszych czasopism biznesowych na rynku.

Wśród uczestniczek warsztatu wylosowana zostanie indywidualna konsultacja online z naszymi ekspertkami. Tym bardziej szkolenie PPP-T to wyjątkowa i unikatowa szansa dla wszystkich kobiet, której nie można przegapić.

Inspiracja i pewność siebie zamiast kwiatów

Bilet na wydarzenie to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet – dla siebie, dla bliskiej osoby czy tez dla pań w Twojej firmie. Kiedy świetnie wyglądasz, to stajesz się bardziej pewna siebie. A co za tym idzie? Sukces! Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Bilety dostępne na stronie: https://app.evenea.pl/event/dzien-kobiet-ze-stylem

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego