Dobre wieści dla studentów, maturzystów i doktorantów. Płocka Akademia Przedsiębiorczości i Innowacyjności przedłuża rekrutację

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich ambitnych studentów, doktorantów, a także tegorocznych maturzystów z Płocka i okolic. Rekrutacja do programu Płocka Akademia Przedsiębiorczości i Innowacyjności została przedłużona do 16 czerwca. To wyjątkowa okazja, aby rozwijać swoje umiejętności i rywalizować o nagrody o łącznej wartości 20 000 zł.

Ze względu na przedłużenie rekrutacji, BootCamp – intensywny dwudniowy warsztat rozpoczynający program – odbędzie się w dniach 22-23 czerwca. BootCamp to doskonała okazja, aby wziąć udział w intensywnym szkoleniu z zakresu przedsiębiorczości, spotkać się z doświadczonymi mentorami oraz pracować nad rozwojem swoich pomysłów.

Czego doświadczysz na BootCampie?

Sobota: BootCamp rozpocznie się omówieniem programu oraz procesu inkubacji, po czym nastąpi ćwiczenie integracyjne, oparte na teście windy i formowanie zespołów. Po przerwie kawowej uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć wartość, za którą klient będzie chciał zapłacić. Po lunchu zespoły będą pracować nad modelem biznesowym z wykorzystaniem Lean Canvas. Dzień zakończy sesja networkingowa i wspólna kolacja.

Niedziela: Dzień rozpocznie się energizerem i omówieniem planu dnia. Następnie uczestnicy zajmą się customer development, a po przerwie kawowej odbędzie się prezentacja zasad wystąpień publicznych. Po lunchu zespoły będą pracować nad prezentacją projektu, eksperymentami i dyskusjami z ekspertami. Dzień zakończy się prezentacją planu inkubacji, przydziałem menedżerów oraz podsumowaniem BootCampu i omówieniem oczekiwanych działań do Semi Demo Day.

Szansa dla tegorocznych maturzystów

Tegoroczni maturzyści, to idealny moment, aby dołączyć do programu! Mając dużo wolnego czasu po egzaminach, możecie go spożytkować na wartościowe szkolenie, które pomoże Wam w rozwoju osobistym i zawodowym. Co więcej, w grudniu, kiedy będziecie już studentami, możecie zawalczyć o główną nagrodę, która otworzy przed Wami drzwi do przyszłości pełnej możliwości.

Jak się zgłosić?

Rekrutacja potrwa do 16 czerwca. Zgłoś się już teraz poprzez stronę:  https://startupacademy.pl/inkubacja-plock/ i wykorzystaj tę wyjątkową szansę na rozwój swoich umiejętności oraz zdobycie cennych nagród. Nie przegap tej okazji, aby stać się częścią dynamicznie rozwijającej się społeczności przedsiębiorców w Płocku!

Nie czekaj, dołącz do Płockiej Akademii Przedsiębiorczości i Innowacyjności i rozpocznij swoją przygodę z biznesem już dziś!

Fot. Archiwum organizatora.