Będzie rabat na paliwo w Płocku! Dla kogo?

Płock został wybrany przez PKN Orlen na pilotażowy test nowego w branży formatu promocyjnego. Przez kilka miesięcy płocczanie i goście przejeżdżający przez miasto, posiadający kartę Vitay, nieco odciążą portfele niższymi wydatkami na paliwo.

Pilotaż ma za zadanie przetestować format znany z innych branż tzw. ”happy hours”, na stacjach paliw. Akcja kierowana jest do posiadaczy karty Vitay tankujących w Płocku. Promocyjnie tańsze, od codziennej ceny, o 10 gr/l paliwo dostępne będzie od poniedziałku do środy w godz. 18:00 – 22:00.

Oferta testowa cen paliw zostanie przeprowadzona przez stacje Orlenu w okresie od  1 września do końca bieżącego roku. Warunkiem uzyskania rabatu jest dokonanie transakcji zakupu maksymalnie do 30 litrów dowolnego rodzaju paliwa przy użyciu karty Vitay.

Zgodnie z regulaminem promocji, rabatu nie będzie można łączyć z innymi promocjami i rabatami oferowanymi przez organizatora akcji, prowadzącego do dalszego obniżenia ceny paliwa. Szczegółowy regulamin promocji zostanie udostępniony na stronie dlakierowcow.orlen.pl

W akcji „Lubię Płock” udział weźmie dziewięć stacji paliw Orlen zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta.

 

Fot. informator.zumi.pl