Casting do 'Ugotowanych’ w Płocku. Przeżyj przygodę życia…

image_pdfimage_print

– Zależy nam na osobach o ciekawych pasjach, zainteresowaniach, zawodach. Chcemy aby w programie spotkały się osoby z przeróżnych środowisk, które nie zajmują się profesjonalnie gotowaniem, nie uczą się w szkole gastronomicznej, ale ich pasją jest gotowanie – napisała w zaproszeniu Ewa Stempnowska, dziennikarka TVN.

Redakcja programu „Ugotowani” po raz pierwszy poszukuje osób z Płocka i okolic chętnych do udziału w popularnym programie stacji TVN. Jeżeli zatem Twoją pasją jest gotowanie i chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, a na dodatek wystąpić w telewizji, zgłoś się do programu. Jak to zrobić? Można wysyłać zgłoszenie przez formularz zamieszczony na stronie: Ugotowanych lub wysyłając swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy na: e.stepnowska@tvn.pl

– Na początku ze wszystkimi kandydatami rozmawiamy telefonicznie. Później mamy casting w Płocku, czyli spotkanie w domu kandydata z osobą z naszej redakcji. W jego skład wchodzi rozmowa przed kamerą oraz krótkie gotowanie – przybliża szczegóły dziennikarka.

TVN casting planuje w dniach od 6 do 9 lutego 2017 roku. Następnie z wybraną czwórką uczestników zostanie nagrany program, który Polacy chętnie oglądają.

Fot. TVN. Program Ugotowani.