Czas na hiszpańskie rytmy w Szkole Muzycznej

image_pdfimage_print
Synoptycy zapowiadają, że w piątek wciąż może nam towarzyszyć deszcz ze śniegiem, a temperatura oscylować będzie w okolicach zera. Słowem, będzie zimno, ale może to właśnie dobra okazja na rozgrzewkę przy hiszpańskich rytmach i największych przebojach musicalu, filmu oraz estrady?

Płocka Orkiestra Symfoniczna i tenor Bogusław Morka zapraszają na niezwykły koncert z przebojami jak „Besame Mucho”, „La Vie en Rose”, „Love Story”, „Fascination”, „Quiereme Mucho”, „Over the rainbow”, „New York, New York”. 
Obok Bogusława Morki wystąpi Ewelina Hańska, POS poprowadzi Tomasz Tokarczyk. Początek koncertu w piątek o godz. 19 w sali koncertowej przy ul. Kolegialnej 23. 

Dla czytelników i melomanów mamy podwójne zaproszenie na tę imprezę. Aby je otrzymać wystarczy przysłac mail’em odpowiedź na pytanie: w którym roku zadebiutował Bogusław Morka? 
Na odpowiedzi czekamy do piątku 5 kwietnia do godz. 10 pod adresem konkurs@plock.eu. Zaproszenia otrzyma nadawca 11 maila.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie imienia i nazwiska na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka. W konkursie nie mogą wziąć udziału pracownicy Urzędu Miasta Płocka oraz członkowie ich rodzin, tj. małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo.