Zobacz jak dojechać na cmentarz

Materiał UMP

W dniu Wszystkich Świętych, w okolicach płockich cmentarzy zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu.

Cmentarz Komunalny przy ul. Bielskiej:

Na ul. Bielskiej od ul. Jędrzejewo do skrzyżowania z drogą powiatową do Sierpca, będzie obowiązywał obustronny zakaz zatrzymywania. Odcinek ten zostanie ogrodzony obustronnie od jezdni taśmami biało – czerwonymi.

Za stacją paliw przy cmentarzu, będzie funkcjonował parking trawiasty dla samochodów osobowych

Pojazdy wracające z cmentarza w kierunku miasta, ( z wyjątkiem autobusów Komunikacji Miejskiej), będą kierowane przez policję w ul. Wiadukt. Dodatkowo przy skrzyżowaniu zostanie ustawiona tablica z napisem „Zalecany objazd do centrum miasta” i strzałką w prawo.

Przy dojeździe do bramy głównej cmentarza będzie obowiązywał zakaz ruchu z wyjątkiem autobusów KM i samochodów obsługi cmentarza.

Pojazdy do 16 ton, przejeżdżające tranzytem przez Płock od strony Ciechanowa i od strony Kutna, będą kierowane na objazdy przez miejscowość Boryszewo Nowe.

Cmentarz przy ul. Kobylińskiego:

Aleja Kobylińskiego będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Łukasiewicza do ul. Topolowej w dniu 1 listopada od godziny 5.00 do 20.00 i w sobotę 2 listopada. Objazdy zostały wyznaczone ul. Łukasiewicza, Nowowiejskiego, K.Wielkiego lub ul. Łukasiewicza, Miodową i Mościckiego.

Handlujący przy cmentarzu będą mogli dostarczyć towar tylko do godziny 5.00

Na ul. Topolowej będzie obowiązywał obustronny zakaz zatrzymywania.

Będzie można parkować na parkingach przy sklepach LIDL i NETTO, przy basenie i przy skrzyżowaniu z ul. Skłodowskiej oraz na południowej jezdni al. Kobylińskiego, zawartej między skrzyżowaniami z ul. Bielską i Łukasiewicza. Jezdnia ta zostanie zamknięta dla ruchu od godz. 5.00 do 20.00 w piątek 1.11.2013r i w sobotę 2.11.2013r. do godziny 16.00.

Cmentarz w Radziwiu

Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać od godziny 5.00 w piątek 1.11.2013r. Ulica Spokojna będzie jednokierunkowa w stronę ul. Kolejowej. Dwukierunkowa pozostanie ul. Krakówka, wzdłuż której będą parkowane samochody, ale tylko po stronie przeciwnej do cmentarza. Po stronie cmentarza będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania, ale tylko do ul. Spokojnej. Wskazany będzie parking na terenie posesji kościelnej.

Cmentarz w Imielnicy

Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać w piątek 1.11.2013r. Będzie można parkować na bocznych ulicach oraz na poboczu ul. Harcerskiej, po stronie cmentarza. Parkowanie na ul. Harcerskiej po przeciwnej stronie, na odcinku od ul. Łamanej do ul. Sielskiej, będzie zabronione.

Cmentarz przy ul. Norbertańskiej

Parkowanie będzie możliwe na jednokierunkowych ulicach Dębowej i Klonowej.