Zaginęły dwie nastolatki – Alena i Agnieszka. Rodzina prosi o pomoc w ich odnalezieniu [AKTUALIZACJA]

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionymi nastolatkami. Dziewczyny dzisiaj, tj. w sobotę 2 stycznia, około południa opuściły miejsce dotychczasowego pobytu i do tej pory nie skontaktowały się z rodziną.

Zaginione to: 14-letnia Alena Koralewska zam. Warszawa – przebywała teraz u rodziny w Płocku oraz jej rówieśniczka Agnieszka Ziembińska z Płocka.

Zaginiona Alena Kowalewska ubrana była w czarną kurtkę skórzaną typu ramoneska, buty sportowe koloru biało – różowo – seledynowego, spodnie czarne, bluzę z kapturem z różowymi wstawkami na kapturze z jednorożcem. Zaginiona Agnieszka Ziembińska ubrana była w jasną kurtkę – bliższych danych brak.

Jeśli widziałeś zaginione lub znasz miejsce ich przebywania, policja prosi pilny kontakt pod numer tel: 47 705 16 00; 47 705 16 01. – Sprawdzimy każdą informację – zapewnia policja.

AKTUALIZACJA

Dziewczyny całe i zdrowe zostały odnalezione przez policjantów na terenie Płocka. Policja dziękuje mieszkańcom za natychmiastowy odzew i pomoc.