Wyjątkowy piknik w Płocku. Będzie trwał… trzy dni. Początek już dziś!

To pierwsza impreza plenerowa organizowana dla członków Stowarzyszenia “AS” oraz mieszkańców Płocka i powiatu płockiego. Stowarzyszenie zaprasza bowiem do udziału w pikniku, który będzie trwał… trzy dni, czyli od 1 do 3 maja.

– Każdego dnia w godzinach od 14:00 do 20:00 mamy dla naszych gości mnóstwo niespodzianek gwarantujących doskonałą zabawę. Już zapraszamy do udziału w loterii z mnóstwem ciekawych fantów – zachęcają organizatorzy.

Wśród atrakcji przewidziano spotkanie z przedstawicielami płockiego PCK, którzy przygotują pokaz pierwszej pomocy i udzielą praktycznych wskazówek jak reagować, kiedy ktoś potrzebuje naszej pomocy (1 maja (środa) godzina 15.00). W czwartek 2 maja, od godziny 15.00 odbędzie się spotkanie i wspólna zabawa ze studentami wydziału Pedagogiki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. Będą gry rodzinne, malowanie twarzy i można będzie wspólnie wyczarować ciekawe ozdoby z kolorowego papieru. Z uczestnikami pikniku spotkają się również ratownicy płockiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Codziennie od godziny 14:00 na uczestników czekamy z ogromną ilością pysznych, grillowanych kiełbasek, kaszanek, karkówek, szaszłyków i pieczonych ziemniaków – czytamy w zaproszeniu.

Nie zabraknie również zabawy muzycznej, która codziennie będzie trwała do godziny 20:00. A po godzinie 20:00 organizatorzy zapraszają do kontynuowania grillowego weekendu w Restauracji Gary Babci Krysi. Piknik odbywać się będzie na placu przy siedzibie Stowarzyszenia ul. Obrońców Płocka 1920 lokal. 20.

Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów “AS” zaprasza wszystkich do super zabawy.