Wyjątkowa lokalizacja trzech lokali do wynajęcia. Znajdują się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Grodzkiej 8 w Płocku [FOTO]

Agencja Rewitalizacji Starówki spółka z.o.o Płock posiada do wynajęcia trzy lokale w wyjątkowej lokalizacji. Chodzi o nowo wyremontowaną kamienicę przy ul. Grodzkiej 8, czyli w samym sercu płockiej starówki. Każdy z lokali przeznaczony jest na cele usługowo – handlowe.

Lokal usługowy nr 1 przy ul. Grodzkiej 8

Lokal zlokalizowany jest na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej 8 w Płocku. Lokal przeznaczony jest na cele usługowo – handlowe. Wejście do lokalu o pow. 91,68 m kw. znajduje się od strony ul. Grodzkiej. – Stawka miesięcznego czynszu wynosi 50 zł netto/m2, co stanowi kwotę w wysokości 4.584,00 zł netto + obowiązujący podatek VAT. – czytamy w ogłoszeniu na stronie spółki. 

Pozostała część ogłoszenia pod zdjęciami

Lokal usługowy nr 2 przy ul. Grodzkiej 8

Lokal nr 2 zlokalizowany jest na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej 8 w Płocku. Również jest to lokal z przeznaczeniem na działalność usługowo – handlową. Wejście do lokalu znajduje się od strony ul. Grodzkiej. Powierzchnia w tym przypadku to 123,10 m kw. Stawka miesięcznego czynszu wynosi 50 zł netto/m kw.

Pozostała część ogłoszenia pod zdjęciami

Lokal usługowy nr 3 przy ul. Grodzkiej 8

Lokal usługowy nr 3 zlokalizowany jest na parterze w budynku przy ul. Grodzkiej 8 w Płocku. Jest lokalem samodzielnym przeznaczonym na cele niemieszkalne, usługowo – handlowe. W tym przypadku wejście do lokalu znajduje się od ul. Małachowskiego. Lokal ma powierzchnię 51,30 m kw. Stawka czynszu to 2.565 zł netto.

Pozostała część ogłoszenia pod zdjęciami 

Agencja Rewitalizacji Starówki zachęcamy do obejrzenia lokali po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu. Wszelkie szczegóły dotyczące wynajmu pod numerem telefonu: 24 367-68-46. 

Dokładne opisy lokali znajdują się na stronie ARS Płock.