Wybory 2020. Krzysztof Bosak zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w Płocku

Sztab Wyborczy Krzysztofa Boska zaprasza na spotkanie otwarte z kandydatem na prezydenta RP z ramienia Konfederacji. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 29 lutego, o godz. 17:00 przy ul. Królewieckiej 14 (sala na pierwszym piętrze) w Płocku.

– Przyjdź, zadaj pytanie, pobierz materiały wyborcze, zrób zdjęcie i udostępnij je w mediach społecznościowych! – zachęcają sztabowcy w wydarzeniu na Facebooku.

Krzysztof Bosak to kandydat ideowej prawicy, zwycięzca prawyborów Konfederacji, poseł na Sejm i wieloletni działacz społeczny. Kampania prezydencka kandydata skupiona jest wokół trzech filarów: obrony konserwatywnych wartości, wolności gospodarczej i realizacji interesów narodowych. Podczas spotkania z płocczanami kandydat Konfederacji zaprezentuje szczegóły kampanii, skomentuje bieżące wydarzenia polityczne i odpowie na pytania.

Przypomnijmy. Wybory prezydenckie w naszym kraju odbędą się 10 maja. Dotychczas Płock odwiedziła trójka kandydatów: Robert Biedroń (Lewica), Szymon Hołownia (bezpartyjny) oraz Małgorzata Kidawa-Błońska (Koalicja Obywatelska).