Tu jest jakby… luksusowo. Podolanka zmieniła się nie do poznania [FOTO]

– Jeśli nie macie jeszcze planów na sobotę, to zapraszam na pływalnię Podolanka – zachęca prezydent Andrzej Nowakowski w poście na Facebooku.

– Obiekt jest po gruntownej modernizacji – nowoczesna niecka została wykonana w technologii ze stali nierdzewnej, odnowiono pomieszczenia i sprzęt w saunach, dodano też wiele atrakcji – rwącą rzekę, beczkę do sztucznej fali, brodzik dla dzieci wyposażony został w zabawki wodne – wymienia atrakcje prezydent Płocka. Dodaje, że już od godz. 14 będzie można ze wszystkiego korzystać. W dniu otwarcia, czyli w sobotę 31 sierpnia, dzieci do lat 10 mają wstęp bezpłatny, a pozostałe dzieci zapłacą jedynie cenę biletu wakacyjnego.

Przypomnijmy. Remont największej płockiej pływalni, którą zarządza MOSiR, rozpoczęto w czerwcu tego roku. Inwestycja przebiegała pod nazwą „Modernizacja niecki basenu rekreacyjnego na Pływalni Podolanka przy ulicy Czwartaków 6” i kryło się pod nią mnóstwo nowości. Wymiana niecki na stalową spowoduje, że basen rekreacyjny będzie szczelny. Do tego doszło wiele atrakcji: trzy dysze do masażu pleców zamontowane na bocznej ścianie, ławeczka rurowa, armatka wodna, czy leżanka powietrzna – leży się na ławie, pod którą jest woda z bąbelkami.

Resztę atrakcji sprawdźcie sami, wybierając się do pływalni Podolanka. Tymczasem polecamy zdjęcia…

Fot: UMP.