Szlachetne gesty płockich sklepów

– Cieszymy się, że wśród naszych Przyjaciół są ludzie, którym nieobca jest wrażliwość. Warto bowiem poświęcić część swojej codzienności, aby w dowolny, możliwy sposób sprawić przyjemność hospitalizowanym – napisała Inga Kujawa-Zawadzka specjalista do spraw komunikacji społecznej Szpitala św. Trójcy w Płocku.  

Radość pracowników i dyrekcji placówki wynika z tego, że do grona darczyńców Płockiego Zakładu Opieki Zdrowotnej dołączył market budowlany Leroy Merlin Płock. Dzięki tej współpracy udało się wyremontować i doposażyć dwie sale w Oddziale Neonatologicznym Szpitala Świętej Trójcy. Pomoc, jaką zaoferowali pracownicy marketu jest bardzo znacząca. Firma sama zorganizowała ekipę remontową, przygotowała narzędzia i materiały, zamówiła, dostarczyła i zamontowała meble.

Dodamy jedynie, że obok Leroy Merlin z Płocka w gronie przyjaciół szpitala znalazł się sklep Media Markt Płock, który tuż przed świętami Bożego Narodzenia przekazał do Oddziału Ginekologiczno – Położniczego lodówkę dla pacjentek. – Bywa, że takie gesty przechodzą niezauważone, ale my chcielibyśmy o nich wspomnieć, żeby móc w ten skromny sposób uhonorować naszych darczyńców – pisze w liście do nas przedstawicielka szpitala.

Na zdjęciach meble zamontowane przez pracowników przyjaznej firmy.

Fot. Szpital św. Trójcy.