Radzanowo nie zawodzi. Tym razem urządza Gminne Mikołajki. Atrakcji co nie miara!

Dzięki zimowej aurze, która od kilku dni towarzyszy mieszkańcom, nie sposób nie myśleć o zbliżających się wielkimi krokami Mikołajkach. A te, jak wszyscy wiemy, wprowadzają w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie już, jak to przy ważnych wydarzeniach bywa, w Radzanowie nie zapominają również o tak pięknym święcie.

W środę, 6 grudnia, w na Placu przy Spichlerzu w Radzanowie odbędą się Gminne Mikołajki, czyli wydarzenie integrujące mieszkańców gminy i nie tylko. – W atmosferze przedświątecznej życzliwości, z prezentami dla najmłodszych i nieco starszych, licznymi konkursami, degustacją potraw i ciast oraz mnogością atrakcji – zapraszają organizatorzy. Gospodarzami wydarzenia będą wójt gminy Radzanowo Piotr Jakubowski oraz Radni Gminy Radzanowo.

W programie imprezy przewidziano mnóstwo atrakcji. Jak czytamy w zaproszeniu: uruchomienie iluminacji świątecznych, przyjazd Świętego Mikołaja, konkursy i zabawy z 2DH “Enigma” w Chacie Świętego Mikołaja, mobilne studio fotograficzne, gorąca czekolada i herbata czy żywa zagroda reniferów z Laponii. Cała impreza uświetniona będzie występami artystycznymi. Na liście są też konkursy, a wśród nich na ciasto zimowe dla Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń oraz rodzinny konkurs kreatywny “Tworzymy choinkę”. Wśród uczestników Gminnych Mikołajek rozlosowane też będą jodły kaukaskie. Początek imprezy – godz. 16!

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Kultury i Sportu w Radzanowie, Wójt Gminy Radzanowo Piotr Jakubowski. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Fot. Pixabay.