Przepyszne jedzenie z całego świata. Food Truck Festivals już w najbliższy weekend w Płocku

Aż przez trzy dni będzie trwał w Płocku Food Truck Festivals. Już w najbliższy weekend plac przy galerii handlowej Wisła zamieni się w pachnącą, kulinarną arenę, na której o uznanie uczestników imprezy będą walczyć najlepsi kucharze.

Food Truck Festivals rozpocznie się w Płocku piątek, 5 kwietnia, a zakończy w niedzielę, 7 kwietnia. Przepyszna impreza odbędzie się przy galerii handlowej Wisła. – Wyobraź sobie rozgrzane do czerwoności grille, palące się WOK-i, buchające parą piece, a do tego zniewalające zapachy oraz nietuzinkowe smaki – czytamy w zaproszeniu.

Będzie pysznie. Przeżyjemy wspólnie wspaniałą, kulinarną podróż w towarzystwie relaksującej muzyki, zabaw, konkursów oraz animacji dla dzieci – zapewniają organizatorzy festiwalu.

A co będzie można pojeść? Amerykańskie burgery i kurczaki, meksykańskie burrito i quesadillas, hiszpańskie złote paluchy churros, owoce w czekoladzie, frytki belgijskie, pad thai, hot dogi, owoce morza prosto z Francji i wiele, wiele innych przysmaków z całego świata. Do tego wszystkiego pyszna lemoniada…

W jakich godzinach wybrać się na festiwal?

piątek – 5 kwietnia – w godz. 15:00-21:00
sobota – 6 kwietnia – w godz. 12:00-21:00
niedziela – 7 kwietnia – w godz. 12:00-19:00

Więcej szczegółów na stronie Food Truck Festivals

Fot. Food Truck Festival.