Ponad 10 tysięcy wyświetleń w kilka dni. Tak spełnia się marzenia…[FILM]

“… Każdego dnia staram się, spełnić wszystkie swoje marzenia. I nie oglądam się wstecz. W moim sercu jest nadzieja…” – słuchamy radosnych, pełnych optymizmu słów w utworze “Marzenia” grupy Reggaeside.

Są z Nowego Miasta Lubawskiego. – Nasz trębacz Bartłomiej Żółtowski jest z Płocka – podkreśla w rozmowie z nami – Mateusz Deredas –  basista i kompozytor zespołu.

Formacja Reggaeside powstała sześć lat temu. Zespół tworzą: Jacek Kopowski, Remigiusz Kreński, Przemysław Olszewski, Maciej Gburczyk, Bartłomiej Żółtowski, Krzysztof Kasprowicz i Mateusz Deredas. – Gramy reggae z elementami funky, ska, rocka i popu. W marcu 2017 wystąpiliśmy w programie telewizyjnym O!Polskie Przeboje i mamy szansę na występ na tegorocznym festiwalu w Opolu, za około miesiąc po zakończeniu programu rozpocznie się głosowanie. 28 kwietnia mamy premierę debiutanckiej płyty – mówi nam Mateusz.

10 kwietnia 2017 roku opublikowali na youtube teledysk utworu “Marzenia”, który znajduje się na singlu zapowiadającym ich debiutancki album “Szczęście”. Przez te kilka dni teledysk miał już ponad 10 tysięcy wyświetleń. Teledysk do utworu nakręcili w Toruniu. Na planie zdjęciowym spędzili 4 dni. W projekt zaangażowało się 15 osób. Ale po efektach widać, że było warto!

Dodamy, że zespół grał na płockim Reggaelandzie w ubiegłym roku. – Jest nam przykro, że festiwal w tym roku się nie odbędzie. Miał swój niepowtarzalny klimat i moc. Mam nadzieję, że za rok powróci na płocką plażę – tłumaczy basista zespołu.

Posłuchajcie pełnego optymizmu utworu…