Płockie koszykarki przegrały w Olsztynie

Koszykarki płockiego Mon-Polu zaliczyły drugą porażkę w tym sezonie. Tym razem uległy w wyjazdowym medczu KKS Olsztyn 61:65.

Spotkanie dobrze układało się do końca pierwszej połowy spotkania. Po pierwszej kwarcie nasze zawodniczki prowadziły trzema punktami, a w drugiej części podwyższyły przewagę do czterech oczek. Problemy zaczęły się w drugiej połowie, kiedy płocczanki przegrały aż 10 punktami i nawet wygrana ostatniej kwarty nie pomogła w ostatecznym zwycięstwie i Mon-Pol przegrał na wyjeździe 61:65.

KKS Olsztyn – Mon-Pol Płock 65:61 (14:17, 16:17, 18:8, 17:19)

KKS: Markiewicz 19, Różyńska 12, Wichłacz 11, Polak 7, Żukowska 6 oraz Burandt 4, Mońko 4, Zajączkowska 2, Wełnicka

Mon-Pol: Ostrowska 16, Sikorska 14, Pytlarczyk 10, Blicharz 9, Janas 6 oraz Moszak 2, Wilamowska 2, Trzeciak 2