Orlen wysyła wiadomości do mieszkańców. O czym się z nich dowiemy?

Już od piątku można korzystać z bezpłatnego systemu informacyjnego infodlaplocka.orlen.pl, który przygotował koncern. Za pośrednictwem SMS-ów oraz e-maili spółka będzie przekazywać wiadomości np. “o świecących pochodniach”, transporcie ponadgabarytowych ładunków czy też imprezach, które organizuje.

– Serwis zapewnia subskrybentom bieżące informacje o działalności zakładu produkcyjnego w Płocku, o wydarzeniach organizowanych lub wspieranych przez koncern czy też realizowanych przez firmę projektach społecznych. Infodlaplocka.orlen.pl został przygotowany z myślą o najbliższy sąsiadach Orlenu: mieszkańcach Płocka i powiatu płockiego – czytamy w informacji z biura prasowego PKN Orlen. 

Wiadomości są wysyłane w sposób wybrany przez użytkownika: SMS-ami lub drogą mailową (można też wybrać obie opcje). Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. W każdej chwili można zmodyfikować sposób czy kategorię otrzymywanych informacji.

– Zachęcamy do korzystania z serwisu przede wszystkim mieszkańców Płocka i regionu. Mam nadzieję, że bezpośrednie źródło informacji udostępnionych przez spółkę będzie bardzo przydatne i wartościowe. O każdym istotnym wydarzeniu będziemy mogli zawiadomić w kilka minut. Korzystając z popularnych i powszechnie dostępnych systemów chcemy szybko i bezpośrednio komunikować się z bardzo ważną dla nas, mieszkającą najbliżej koncernu społecznością – mówi Agata Górnicka, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem.