Orlen po raz trzeci organizuje spotkanie z płocczanami

Będzie to już trzecie z serii zapowiadanych spotkań ekspertów od ochrony środowiska z mieszkańcami Płocka. Tym razem PKN Orlen zaprasza płocczan do Szkoły Podstawowej nr 22 na przy ulicy Czwartaków na Podolszycach.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 27 marca, o godzinie 17:30. Dotychczas eksperci dwukrotnie spotkali się z mieszkańcami naszego miasta. Pierwsze miało miejsce w Domu Technika drugie w Spółdzielczym Domu Kultury. Jutro eksperci omówią problemy związane z ochroną środowiska po raz trzeci.

Z mieszkańcami o Płocku porozmawiają: prof. dr hab. Jerzy Zwoździak – dyrektor Centrum Zarządzania Ryzykiem Środowiskowym i monitoringu ekosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu; dr inż. Andrzej Jagusiewicz – wiceprzewodniczący Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Czystego Powietrza, konsultant ONZ; dr Witold Lenart – Uniwersytet Warszawski, Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem oraz dr inż. Arkadiusz Kamiński dyrektor Biura Ochrony Środowiska PKN Orlen.