Ogród, który zachwyci jury. Jeśli taki masz, wystartuj w konkursie Starostwa Powiatowego w Płocku. Cenne nagrody!

Kochasz rośliny, uwielbiasz obcować z przyrodą, masz piękny ogród i chcesz się nim pochwalić? Starostwo Powiatowe w Płocku serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie “Najpiękniejszy letni ogród w powiecie płockim”.

Starostwo Powiatowe w Płocku serdecznie zaprasza właścicieli i współwłaścicieli ogrodów na terenie powiatu płockiego do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy letni ogród w powiecie płockim!

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 15 lipca 2023 roku. Do karty zgłoszeniowej należy dołączyć 3 zdjęcia, a następnie dostarczyć do siedziby Starostwa Powiatowego w Płocku, ul. Bielska 59, 09-400 Płock. Można to zrobić osobiście (do pok. 422), przesłać pocztą na adres Starostwa lub wysłać skan podpisanej karty zgłoszeniowej i zdjęcia przesłać pocztą elektroniczną na adres: rp@powiat.plock.pl

W konkursie nie mogą wziąć udziału członkowie komisji konkursowej, a także członkowie ich najbliższych rodzin oraz laureaci trzech pierwszych miejsc (zwycięzcy) ze wszystkich poprzednich edycji konkursu “Na najpiękniejszy letni ogród w powiecie płockim”.

Komisja konkursowa wybierze spośród nadesłanych zgłoszeń 10 ogrodów, które osobiście odwiedzi. Na tej podstawie zostanie wyłonionych troje zwycięzców konkursu. Nagrody rzeczowe zostaną wręczone laureatom podczas Dożynek Powiatu Płockiego, które odbędą się 3 września w Radzanowie.

Szczegółowe informacje można uzyskać, pisząc na adres mailowy: rp@powiat.plock.pl lub dzwoniąc pod numer: 24 267 67 10.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie Starostwa Powiatowego w Płocku.

Fot. Dziennik Płocki.