Nowa stacja paliw w Płocku. Tym razem przy ul. Kolejowej

W środę, 2 września, o godz. 9:00 firma E-CO otworzy drugą staję paliw w Płocku. Tym razem będzie się ona znajdowała przy ul. Kolejowej 8. Stacja w swojej ofercie przewiduje mnóstwo rabatów i paliwo w konkurencyjnych cenach.

– Obok wysokiej jakości paliw pochodzących w 100 proc. z PKN Orlen S.A. na stacji oferowana będzie szeroka gama artykułów motoryzacyjnych, napojów, słodyczy oraz bogata oferta gastronomiczna – zachęca Marcin Wiśniewski, właściciel firmy. Dodaje, że oprócz paliwa na stacji można będzie wypić pyszną kawę, herbatę czy czekoladę. Jak na nowoczesną stację przystało nie zabraknie także – tak lubianych przez kierowców – hot-dogów, kanapek, hamburgerów i zapiekanek. Właściciel zaprasza również na sushi. Co ważne, na stacji dostępne będzie specjalne stanowisko do szybkiego, dwustronnego tankowania samochodów ciężarowych.

Pierwsza stacja E-CO powstała w Płocku w marcu 2017 roku. Stacja zlokalizowana jest przy ulicy Targowej 43. Stacja jest pierwszą hybrydową stacją paliw w Płocku – łączy w sobie zalety tradycyjnej oraz automatycznej stacji paliw.