“La Bombe” w Płocku. Zabierz przyjaciół i rodzinę. Ogromna promocja na bilety! [FOTO]

“La Bombe” to prawdziwie… bombowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie! Spektakl będzie można obejrzeć w niedzielę, 10 grudnia, o godz. 16:00 w Płocku, w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego. Bilety na spektakl można kupić od dziś, aż 20 proc. taniej

Widzów czeka wieczór pełen śmiechu, wspaniałych aktorów, pięknej scenografii i niesamowitej muzyki. – Nasz spektakl z pewnością sprawi, że będziecie śmiać się do łez! – zapewniają organizatorzy. 

“La Bombe” to historia o małżeństwie Caroline i Stéphane, którzy po dwunastu latach małżeństwa postanawiają wyjechać na Korsykę, aby odpocząć i ponownie zakochać się w sobie. Jednak nie wszystko idzie według planu.

Caroline jest w środku “poporodowej” depresji, czuje niechęć do otoczenia i odczuwa irracjonalną zazdrość. Stéphan zaś, to sfrustrowany psycholog, który zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Aby pomóc żonie, zatrudnia opiekunkę na czas wakacji. Alban, przyjaciel rodziny, jest zapalonym biegaczem, którego porzuciła żona. Sprowadzenie Sam, opiekunki z Londynu, wywołuje burzę emocji – jest bowiem niezwykle atrakcyjna. Sam skrywa jednak pewien istotny… sekret. Krótko mówiąc, cała ta sytuacja to prawdziwa “bomba”!

Nie przegapcie tej komedii. Zaproście przyjaciół, partnerów, rodzinę i przygotujcie się na niezapomniany wieczór. Niech “La Bombe stanie się najgorętszym spektaklem sezonu w Płocku!

W obsadzie: Anna Czartoryska-Niemczycka, Maria Wieczorek, Sambor Czarnota oraz Wojciech Błach. Spektakl wyreżyserował Sambor Czarnota. 

Bilety na stronie: https://ideaart.com.pl/?kup-bilet=la-bombe-plock-10-grudnia-2023r

Więcej o “La bombe” na Facebooku

Na wydarzenie zaprasza IDEA ART

 

 

 

 

Fot. Mariusz Skiba (materiał promocyjny)