Nafciarze pewnie pokonują Pogoń

Piłkarze nożni Wisły bardzo pewnie wygrali spotkanie z Pogonią Siedlce 3:0. Był to ósmy mecz sparingowy naszych zawodników, przed rundą wiosenną.

Już w 35. minucie w świetnej sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Łukasz Sekulski i to właśnie on otworzył wynik meczu. Drugi gol to ładne zamknięcie dośrodkowania przez Filipa Burkahardta, a wynik ustalił Daniel Dybiec, który tak niefortunnie przeciął dośrodkowanie Cezarego Stefańczyka, że wpakował piłkę do własnej bramki.

Jedyną złą informacją jest ta, że urazu mięśnia czworogłowego doznał Janusz Dziedzc. Po prześwietleniach USG okaże się, czy kontuzja jest poważna.

Wisła Płock – Pogoń Siedlce 3:0 (1:0)

Bramki: Sekulski (35.), Burkhardt (80.), Dybiec (90. sam.)

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin (46, 93. Daniel Szczepankiewicz) – 16. Fabian Hiszpański (46, 20. Cezary Stefańczyk), 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić (45, 5. Bartłomiej Sielewski), 26. Dawid Abramowicz (46, 24. Kamil Hempel) – 7. Krzysztof Janus (46, 13. Tomasz Grudzień), 4. Jacek Góralski (46, 25. Filip Burkhardt), 18. Piotr Wlazło, Albert Taar (46, 10. Janusz Dziedzic, 70, 17. Damian Dombrowski), 22. Łukasz Kacprzycki (46, 8. Paweł Kaczmarek) – 9. Łukasz Sekulski (46, 11. Marcin Krzywicki)

Pogoń: Karol Budzikur – 8. Robert Kwiatkowski, 7. Daniel Dybiec, 6. Mateusz Urbański, 15. Jarosław Ratajczak – 18. Samuelson Odunka, 17. Przemysław Rodak, 22. Wojciech Wocial, 19. Krystian Wójcik, 5. Hubert Tomalski – 20. Łukasz Zaniewski

Po przerwie wchodzili: Piotr Antoszczuk, Cezary Demianiuk, Kamil Dmowski, Adrian Dziubiński, Bartosz Kaszubowski, Piotr Kosiorowski, Marcin Paczkowski, Bartosz Tarachulski i Jakub Więzik