Lodowa niespodzianka w Atrium Mosty

Przez pięć dni w Centrum Handlowym Atrium Mosty gościć będzie Kraina Lodu, doskonale znana najmłodszym miłośnikom kina z doskonałej animacji Disneya. Filmowe miasteczko będzie dostępne od 28 maja do 1 czerwca od 12licen.00 do 18.00.

Jedną z największych atrakcji pięciodniowej imprezy przygotowanej w Atrium Mosty będzie możliwość zabawy na konsoli z grą Disney Infinity 2.0. Kto lubi aktywności innego typu, będzie miał okazję sprawdzić się w rozmaitych grach i zabawach sprawnościowych. Każdy chętny będzie mógł zrobić sobie pamiątkową fotkę w scenerii królestwa Arendelle. Każdego dnia pierwszych 100 dzieci, które pojawią się w Krainie Lodu w Atrium Mosty, liczyć może na super-prezent czyli licencjonowane gadżety, wśród których będą między innymi karty kolekcjonerskie.

Kto wysoko ocenia swoje wokalne umiejętności, może wziąć udział w konkursie karaoke, w którym trzeba będzie wykonać jedną z filmowych piosenek. Konkurs odbędzie się w niedzielę, 31 maja w godzinach 12.30-18.30 i będzie podzielony na sześć tur. Pierwsza rozpocznie się o 12.30, następne ruszać będą co godzinę z udziałem maksymalnie ośmiorga dzieci. Zwycięzcy otrzymają duże zestawy zabawek. Organizatorzy zapewniają, że nikt nie wyjdzie z pustymi rękami – każde dziecko, które odwiedzi Krainę Lodu otrzyma atrakcyjny, licencjonowany upominek. Każdego dnia czekać będą nowe, niepowtarzalne niespodzianki. Warto więc odwiedzać Lodową Krainę w Atrium Mosty codziennie.