Krzysztof Szymański nowym komendantem policji w Płocku. Do naszego miasta trafił z Ostrołęki

Młodszy inspektor Krzysztofowi Szymańskiemu objął funkcję komendanta miejskiego Policji w Płocku. Funkcjonariusz do naszego miasta trafił z Ostrołęki, gdzie również był komendantem tamtejszej jednostki.

W czwartek, 6 czerwca, w sali konferencyjnej płockiej komendy Policji odbyło się spotkanie, na którym powierzono obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Płocku mł. insp. Krzysztofowi Szymańskiemu. W uroczystości wziął udział komendant wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec oraz kadra kierownicza płockiej komendy, a także policjanci i pracownicy Policji.

Mł. insp. Krzysztof Szymański służbę w Policji rozpoczął w 1999 roku jako absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W 2014 roku został I zastępcą komendanta Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. W 2016 roku mianowany został na I zastępcę komendanta Komendy Powiatowej Policji w Ostrołęce. W 2017 roku objął stanowisko komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce. Mł. insp. Krzysztof Szymański w trakcie pełnionej służby otrzymał brązowy medal za Długoletnią Służbę, brązową oraz srebrną odznakę Zasłużony Policjant.

Fot. KMP w Płocku.