Kolejna odsłona Minionków. Nove Kino Przedwiośnie zaprasza…

Nove Kino Przedwiośnie od piątku, 30 czerwca,  zaprasza w swoje progi na premierę kolejnej części kultowej już animacji.  “Gru, Dru i Minionki” ponownie opanują srebrny ekran. Film będzie wyświetlany w polskiej wersji językowej w dwóch formatach: 2D oraz 3D.

Gru, Dru i Minionki” to kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz naturalnie Minionków! Czarny charakter Baltazar Bratt (Robert Górski), dawna dziecięca gwiazda filmowa, ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych. Udowodni Gru (Marek Robaczewski), że potrafi stać się jego największym wrogiem. Ale to nie koniec zawirowań w życiu Gru. Po latach odnajduje się jego brat bliźniak, Dru (Mikołaj Cieślak).

W weekend – sobotę 1 lipca oraz niedzielę 2 lipca Przedwiośnie zaprasza na bajkoranki i pokaz animacji “Trolle”. Seanse odbędą się o godzinie 11:00, bilety na nie są cenie 12 złotych. Przed seansami odbędą się losowania nagród na zasadach Happy Seats. W sobotę po seansie zapraszamy na  warsztaty teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu pt.: “Teatr lalek”, natomiast w niedzielę zapraszamy do patio kina na spektakl teatralny “Czerwone, zielone”.

“Trolle”. Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Poppy postanawia ich ratować. Z trudem namawia Mruka, by jej pomógł i oboje wyruszają do miasta Bergenów.

Ponadto w repertuarze: animacja “Auta 3”. Samochód wyścigowy Zygzak McQueen z pomocą młodej trenerki staje do rywalizacji w kolejnym wyścigu. Kolejną odsłonę kultowej serii “Transformers: Ostatni rycerz”. Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie. Francuska komedia “Miłość aż po ślub”. Organizując ślub znienawidzonej koleżanki z dawnych lat, Juliette zakochuje się w przyszłym panie młodym. Thriller z Noomi Rapace “Tożsamość zdrajcy”. Londyn ma stać się celem ataku biologicznego. Tylko agentka CIA z pomocą tajemniczego szpiega MI5 może rozwiązać sytuację i powstrzymać terrorystów. Nowy film Guya Ritchiego “Król Artur: Legenda miecza”. Młody Artur zdobywa miecz Excalibur i wiedzę na temat swojego królewskiego pochodzenia. Przyłącza się do rebelii, aby pokonać tyrana, który zamordował jego rodziców. Dokumentalny film religijny, który będzie wyświetlony na jednym pokazie w sobotę 1 lipca o 14:30 “Teraz i w godzinę śmierci”. Dokument stara się odpowiedzieć na pytanie jak wielką bronią w walce ze złem jest modlitwa różańcowa.

W wakacje nie będą odbywały się pokazy Katechezy w kinie oraz nie będzie także Spotkań Filmowych – znane cykle wrócą na duży ekran po wakacyjnej przerwie.

Fot. Kadry z filmu “Gru, Dru i Minionki”.