Klub Scena lekiem na nudę

Mało kto nie cieszy się gdy zbliża się piątkowe popołudnie. Wszak oznacza to jedno-weekend! Już widzę Wasze uśmiechy i szerokie plany. A jeżeli jeszcze ich nie macie, to mamy dla Was propozycję, w zasadzie…nie do odrzucenia.

W sobotę 31 października, w Płocku będzie miało miejsce otwarcie nowego klubu. Brzmi ciekawie? Zatem wyciągajcie ubrania z szafy, zabierzcie ze sobą dobry nastrój i ruszajcie na ulicę Jaskółczą 7. Tam bowiem będzie mogli się pobawić w doskonałym towarzystwie i cudownym klimacie Klubu Scena. A tym samym weźmiecie udział w otwarciu nowego miejsca na imprezowej mapie Płocka.

Macie dość w Płocku miejsc, w których nic się nie dzieje, a jak się dzieje to nie koniecznie jest to w Waszym stylu. Otóż nowy klub proponuje nowoczesne wnętrze, wyjątkową muzykę, nie zapomniane weekendowe emocje czyli…zero nudy. – Zabierzcie ze sobą znajomych i wpadajcie na dobrą imprezę – zapraszają na popularnym portalu społecznościowym organizatorzy.

Przypominamy, 31 października(sobota) godzina 21, Płock ulica Jaskółcza 7. Wstęp jedyne 15 zł. No ale to przecież drobiazg w porównaniu ze świetną zabawą. W najbliższą sobotę imprezę poprowadzi DJ C-TITE. Zatem do zobaczenia na otwarciu 😉

LR.