Kibicuj Nafciarzom na stadionie przy Ł34. Wstęp na mecz jest bezpłatny!

Po raz trzeci w czasie przerwy reprezentacyjnej w sezonie 2017/2018 Wisła Płock zagra mecz kontrolny. Po wrześniowym sprawdzianie z Arką Gdynia SSA (1:2) w Gniewinie i październikowym z MKP Pogoń Siedlce w Płocku (0:0) przyjdzie czas na marcową grę ze Stomilem Olsztyn SA. 

Stomil obecnie z 18 punktami na koncie po 20. kolejkach zajmuje szesnastą pozycję w tabeli Nice w 1 Lidze. Sparing z olsztynianami jest możliwy z powodu powołań Artura Siemaszki i Ernesta Dzięcioła do młodzieżowej reprezentacji Polski, przez co w planowanym terminie nie dojdzie do skutku pojedynek Dumy Warmii z Olimpią Grudziądz.

Z zespołem prowadzonym przez Kamila Kieresia płocczanie zagrają w sobotę 24 marca na Stadion im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Na mecz obowiązuje wstęp wolny, jednak otwarta dla publiczności będzie jedynie trybuna kryta po zachodniej stronie obiektu. Pozostałe sektory będą wyłączone z użytkowania. Jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu to będzie miał możliwość śledzenia przebiegu spotkania, podczas transmisji na żywo na naszym kanale na YouTube – WisłaPłockTV.

Źródło: Wisła Płock.