Jarmark Tumski w Płocku odbędzie się w czerwcu. Biuro już działa. Można wysyłać zgłoszenia…

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez, która cyklicznie już odbywa się w Płocku. W dniach 2-4 czerwca odbędzie się jubileuszowa – XV edycja Jarmarku Tumskiego.

W środę, 1 lutego, rozpoczęło pracę Biuro Jarmarku Tumskiego. – Handlarzy, kolekcjonerów i wszystkich chętnych, którzy chcieliby wystawić się na ulicach Starego Miasta zachęcamy do przesyłania zgłoszeń – zaprasza organizator wydarzenia Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Stefana i Franciszki Themersonów. 

Biuro Jarmarku będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-15. Aktualne karty zgłoszeniowe, oraz cennik dostępne są na stronie jarmarktumski.plock.eu w zakładce „Zgłoszenia”. Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem imprezy, dostępnym na stronie internetowej w zakładce „Regulamin”.

– Wypełnione karty prosimy przesyłać drogą pocztową na adres Biura Jarmarku Tumskiego (Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Stefana i Franciszki Themersonów, ul. Jakubowskiego 10, 09-402 Płock) lub drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@jarmarktumski.eu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia – informuje POKiS. 

Organizatorzy zastrzegają jednocześnie, że wysyłanie zgłoszenia nie gwarantuje udziału w imprezie. – Prosimy o dokonywanie wpłat dopiero po otrzymaniu potwierdzenia od Biura Jarmarku Tumskiego – wyjaśniają. 

W razie jakichkolwiek pytań POKiS zachęca do kontaktu telefonicznego, w godzinach pracy Biura Jarmarku, pod numerem tel. 24 366 43 50 | 602 658 649 | 608 665 707.

Więcej informacji na stronie Jarmark Tumski

Fot. Materiały prasowe.