12. edycja Jarmarku Tumskiego w Płocku. Ruszył nabór zgłoszeń dla wystawców

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki odkrywa pierwsze karty jednej z największych imprez kolekcjonerskich w kraju. Kiedy po raz dwunasty będzie można odwiedzić kramy na ulicach Starego Miasta? Do kiedy wystawcy mogą przesyłać swoje zgłoszenia? W tym roku Jarmark Tumski będzie połączony z obchodami Dni Historii Płocka.

Dwunasta edycja Jarmarku Tumskiego odbędzie się w dniach 29 – 31 maja. Już od soboty (1 lutego) w siedzibie Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów pracę rozpoczęło Biuro Jarmarku Tumskiego. Od soboty 1 lutego rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Jarmarku Tumskim drogą elektroniczną. Natomiast stacjonarnie do Biura Jarmarku Tumskiego organizator zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 15.

Karty zgłoszeniowe, regulamin XII Jarmarku Tumskiego oraz cennik dostępne są na oficjalnej stronie imprezy – http://jarmarktumski.plock.eu/ w zakładce „Regulamin” oraz „Zgłoszenia”. Wypełnione karty można przesyłać na adres Biura Jarmarku Tumskiego pocztą tradycyną oraz na adres e-mail biuro.jarmarktumski@plock.eu lub faksem na numer 24 366 00 54. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia.

Fot. Sebastian Adamkiewicz (POKiS)