Internetowe rewolucje w Twojej firmie. W Płocku odbędą się bezpłatne warsztaty

„Jak sprzedawać za granicę przez internet – z małą pomocą od Google” – to temat bezpłatnych warsztatów, które już  w czwartek, 6 lutego odbędą się w siedzibie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A.

– Podczas warsztatów pokażemy, jak za pomocą bezpłatnych narzędzi dostępnych dla każdego rozpocząć lub usprawnić ekspansję np.  swojej firmy – zachęca organizator.

Udział w szkoleniu pozwoli jego uczestnikom odpowiedzieć na pytania:
– Czy moja firma jest gotowa do ekspansji zagranicznej?
– W jaki sposób ocenić potencjał rynków zagranicznych?
– Jakie oczekiwania mają klienci na interesujących mnie rynkach?
– O czym trzeba pamiętać przy wejściu na nowe rynki?

Warsztaty poprowadzi Bogusława Jarzębowska, która od 2017 roku doradza firmom, jak być widocznym w sieci. Podczas indywidualnych konsultacji oraz szkoleń dostarcza przedsiębiorcom wiedzę o tym jak skutecznie rozpocząć lub rozwijać obecność firmy na rynku polskim i na rynkach zagranicznych.

Do udziału w wydarzeniu można zapisać poprzez stronę internetową.

Dzień później, czyli w piątek, 7 lutego, przedsiębiorcy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji w eksporcie. Podczas konsultacji każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość przejścia przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Doradca pomoże także w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki zagraniczne.

Zapisy na konsultacje: kalina.niemirowska@pppt.pl lub agnieszka.korajczyk-szyperska@pppt.pl , tel: 24 364 45 30