Dramatyczny apel matki. Prosi o krew dla swojej 4-letniej córki

– Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc i udostępnianie tej wiadomości gdzie się da – prosi Sylwia Kurowska, mama Natalki.

U 4-letniej Natalki Kurkowskiej mieszkanki Szczawina Kościelnego (powiat gostyniński) lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną. Przed dziewczynką długa i trudna walka o dojście do zdrowia. Rodzice Natalki za pomocą grup społecznościowych proszą wszystkich ludzi dobrego serca o oddanie krwi, która będzie potrzebna w trakcie walki ich dziecka z ciężką chorobą.

– Będziemy potrzebować krwi dla Natalii. Bardzo prosimy każdego, kto może, o oddanie krwi. Trzeba przy oddaniu powiedzieć, że dla Natalii Kurkowskiej Oddział VI Hematologia i Onkologia Dziecięca Centralny Szpital Kliniczny w Łodzi – Uniwersyteckie Centrum Pediatrii – apeluje na stronie Urzędu Gminy Szczawin Kościelny Sylwia Kurkowska, mama dziewczynki.

Każdy – bez względu na płeć i pochodzenie – może zostać dawcą krwi dla małej Natalii. Nie ważna jest też grupa krwi. Najważniejsze, aby przy oddawaniu krwi w punkcie powiedzieć, że jest ona przeznaczona dla Natalii Kurkowskiej – Oddział VI Hematologii i Onkologii Dziecięcej Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi.

Źródło i fot: UG Szczawin Kościelny.