Dotarł z kwiatami do setek kobiet powiatu płockiego, i nie tylko. Uśmiechy na twarzach Pań – bezcenne [FOTO]

Dzień Kobiet, to święto wyjątkowe. A na pewno wiedzą to Panie, które dziś obdarowano kwiatkiem. – Uśmiech na twarzach Pań, którym wręczałem kwiaty, był bezcenny – mówi nam Przemysław Cybulski, mieszkaniec gminy Stara Biała, który w najbliższych wyborach samorządowych ubiega się o mandat do Rady Powiatu Płockiego.

To miły gest i zupełnie nowa jakość na prowadzenie kampanii wyborczej. – Doszedłem do wniosku, że przecież wiele osób mnie nie zna, a chyba nie ma nic lepszego, jak spotkanie, rozmowa i wymiana poglądów. A, że akurat w kampanii wypadło tak wspaniałe święto, pomyślałem, że to świetna okazja, aby do Pań wyjść z kwiatkiem – mówi nam Przemysław Cybulski. Dodaje, że nie tylko rozdawał tulipany Paniom w jego okręgu wyborczym.

Kandydat na radnego od rana zapakował bagażnik samochodu wiadrami, wypełnionymi kwiatami i ruszył w drogę. Odwiedził pacjentki i personel Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, pensjonariuszki w Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie, szkołę w Maszewie, urząd gminy w Starej Białej, urząd gminy w Brudzeniu, restaurację czy kilka sklepików.

– Spotykałem się z ogromnym zaskoczeniem i przemiłymi, ciepłymi słowami podziękowań – uśmiecha się Cybulski. Nie ukrywa też, że cieszy się, iż mógł sprawić, że chociaż na moment Panie zapominały o swoich codziennych troskach. Ile kwiatków rozdał? – Miałem ponad tysiąc i zostały trzy dla moich kobietek, które mam w domu – odpowiada. 

W nadchodzących wyborach samorządowych, które w naszym kraju odbędą się 7 kwietnia, Przemysław Cybulski ubiega się z listy Trzeciej Drogi o mandat do Rady Powiatu Płockiego. Jego nazwisko znajduje się pod numerem 6.