Czas pomyśleć o feriach. Nauka tańca i warsztaty artystyczne czekają. Warto zapisać swoje pociechy…

Ferie zimowe coraz bliżej. Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów przygotował moc kulturalnych atrakcji i zaprasza dzieci oraz młodzież do wzięcia w nich udziału. W planach są m.in. warsztaty plastyczne, taneczne, a także seanse filmowe.

Podczas ferii oprócz rozwijania swoich artystycznych pasji, zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom nie może zabraknąć ruchu. O odpowiednią dawkę aktywności fizycznej podczas zimowych dni wolnych zadba certyfikowany instruktor tańca Zbyszek Góral z POKiS Dance Studio. Organizatorzy zapraszają na warsztaty taneczne hip hop i breaking dla dzieci od 12 lat i młodzieży. Odbędą się one przy ul. Jakubowskiego 10, w dniach 15-19 stycznia, z podziałem na grupy:

godz. 12:00 -13:15 – grupa początkująca – uczestnicy poznają podstawy tańca hip hop i breaking .
godz. 13:30-15:00 – grupa open – dla osób już tańczących.

Koszt zajęć to 50 zł za uczestnika. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer: 500 518 669 lub kierując e-meil pod adres: pokisdancestudio@pokis.pl

Warsztaty artystyczne…

Wasze dzieci lubią malować i rysować, ale w roku szkolnym brakuje im czasu na realizowanie swoich twórczych pasji? Ferie zimowe będą zatem idealną porą, żeby rozwijać się artystycznie! POKiS zaprasza w dniach 22-26 stycznia na warsztaty artystyczno-profilaktyczne „Wybieram Sztukę”, które umożliwią ciekawie i twórczo spędzić czas.

Zajęcia będą odbywać się w Pracowni Działań Twórczych „Kolor i Forma” w Galerii Wisła. Uczestników podzielimy na dwie grupy:

I grupa – zajęcia w godz. 10:00 -11:30
II grupa – zajęcia w godz. 12:00 -13:30

W programie: zajęcia rysunkowe i malarskie. Uczestnicy poznają filcowanie i techniki graficzne takie jak kolografia czy monotypia. Koszt zajęć to 50 zł za uczestnika. Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu: 532 744 160 w godz. 9.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku. Liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie niezbędne materiały do pracy twórczej znajdują się w pracowniach POKiS. Nie trzeba ze sobą nic przynosić – no może jedynie zapał do działania i uśmiech na twarzy.

Źródło i fot: POKiS.