Co jest grane w tym mieście? Początek Audioriver 2017 na płockiej starówce [FOTO]

Na dwa dni płocka starówka zamieniła się w tętniące życiem i muzyką forum wymiany informacji, kontaktów i pasji. W piątek, 28 lipca, rozpoczęły się Targi Muzyczne, podczas których swoje oferty zaprezentowały firmy, zajmujące się szeroko pojętą działalnością muzyczną – wytwórnie, agencje bookingowe, media, organizatorzy festiwali, eventów czy właściciele klubów. W sobotę – 29 lipca – ciąg dalszy…

Na targach znajdziecie stoiska pełne muzycznych, i nie tylko, niespodzianek. Na Starym Rynku prezentują się: 4DJ, Adam Kotkiewicz, Aktivist, ArsTechne, Audiotech, Carypla Records, Co Jest Grane 24, Good Music Productions, HouseRadio, Kombinat, Lauda Audio, Letnie Pranie Mózgu, Luzztro Records, Mash-Up Records, Mode.M Modular Shop, Othercult, Paul’s Boutique Record Store, Playground, Plays.pl, Projektowa, Prozak 2.0, Schronisko Dla Roślin, Side One, Smolna, Subraum Records, Tropikalna, Up To Date Festival, Vinylex, Vinylgate czy Winyl Płock.

Podczas Targów na scenie BURN Stage w piątek – 28 lipca zagrali: Maryo, Daniel Stetting oraz Novika & Mr. Lex. Potem festiwalowicze zaczęli się przemieszczać na nadwiślańską plażę. Tam rozpoczęły się koncerty 12. edycji Audioriver w naszym mieście. Koncerty potrwają do rana.

Jeżeli nie zdążyliście w piątek na koncerty i targi, nie martwcie się, jest jeszcze sobota, która również będzie pełna atrakcji na Starym Rynku. Już od godziny 10.30 organizatorzy przewidzieli koncerty i ponowne otwarcie stoisk z płytami, sprzętem muzycznym czy festiwalowymi ubraniami.

Poniżej program na sobotę 29 lipca:
BURN Stage – Stary Rynek
10:30 – 12:00 ptr1 live
12:00 – 13:30 Seb Skalski
13:30 – 15:00 Seb & Rodrigezz
15:30 – 17:00 Matthew Dekay
18:30 – 20:00 Audiofly

Relacji z koncertów, które odbywają się na płockiej plaży, szukajcie wkrótce na stronie Dziennika Płockiego. 

 

Fot. LR.